innecioğlu macun yorumları

Son günlerde adını sıklıkla duyduğumuz ve olumlu bir müşteri görüşüne sahip olan innecioğlu epimedyumlu macun yorumlarına bugün hep birlikte bakalım..

Aktarlarda bulamayağınız bir ürün innecioğlu epimedyumlu macun.Şirket sahte ürünlerin yoğun olarak tespit edilmesinden dolayı sadece kendi web sitelerinden ürünü satmaya karar vermiş.Her ne kadar satışların düşeceğini de bilseler yine de doğru ürünü doğru kişiye ulaştırmak pahasına,para kaybetmeyi tercih etmiş şirket.

İnnecioğlu epimedyumlu macun diğer macunlarda olduğu gibi müşteriye kırmızı kalpi bir kutuda gönderiliyor.Macunun ömrü yaklaşık 2 yıl.Buraya kadar herşey normal.Ancak innecioğlu epimedyumlu macunun etkisi 12 saate kadar sürüyor deniliyor.Gerçekten de bu şirketin ürettiği macunlara müşterilerin sayısız teşekkürü ve olumlu görüşü mevcut..Özellikle tam bitkisel olması sebebiyle müşteriler yan etkisinin hemen hemen olmadığını söylüyorlar.Bunun aksine etkisinin ile diğer macunlarla kıyaslanmayacak seviyede yüksek olduğu söylüyorlar.Müşterilerin tek şikayeti şirketin kargolamayı geç yaptığı.Bu sorunu şirkete sorduğumuzda ise yoğunluktan dolayı böyle problemlerin zaman zaman olduğunu belirttiler.

Müşterilerden gelen tepkilerde bizim kanaatimiz son derece olumlu..Peki enguncel.net okuyucuları ne diyecekler bakalım..

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Yorumlar   

0 #6 fıratim 09-05-2017 19:20
innecioğlu macun çok iyi bende çok hafif yüz yanması yaptı onuda netten araştırdım normalmiş kan akışı hızlanıyormuş falan filan.öneririm arkadaşlar.
Alıntı
0 #5 busehirgirdapgulum 09-05-2017 19:18
dulşit arkadasıma katılıyorum aktar bize innecioğlu macun diye ismi lazm olmayan bir macun vemiş sadece sitedeki orjinal ürün zaten üretici de bahsetmiş innecioğlu macun sadece bizde diye.aman dikkat.paranızı çöpre atmayın.sadece innecioglu com daki orjinal!
Alıntı
+1 #4 akinci 09-05-2017 19:15
kargonun geç gelmesine rağmen ürün olarak çok iyi diyebilirim ..! müşteri ilişkileri çok iyi de olsa sizi bazan kargo konusunda oyalıyorlar..ama ürüne hiçbir şey diyemem.çok etkili oluyor.
Alıntı
+1 #3 yemir 07-05-2017 10:34
2 yıldır innecioğlu macun kullanıyorum memnumun arkadaşlar inşallah ileriki bi zamanda herhangi bir yan etkisini görmeyiz.
Alıntı
+3 #2 karagözlü 05-05-2017 10:30
ne çikolata ne o katkılı enerji içecekleri innecioğlu macun hepsinden iyidir arkadaslar.bir çay kaşığı dahi yaklasık 24 saat etkili bir ereksiyona yardımcı oluyor
Alıntı
+3 #1 dulşit 05-05-2017 10:28
innecioğlu sahtelerine dikkat edin her yerde bulursunuz ama sitedeki gibi değil
Alıntı