padişah macunu yorumları

Türkiye Cumhuriyeti bakıldığı zaman yaklaşık 100 yıllık bir cuhmhuriyet gibi görülebilir ancak geçmişi yüz yıllarla ifade edilmektedir.Özellikle Osmanlı dönemini kıyas alırsak yaklasık 800 yıllık net bir geçmişimiz var.

Özellikle Osmanlı devletinin günlük yaşantısı,kültürü,büyük ve şanlı geçmişi bizi her zaman gururlandırmıştır.

Siyasal ve ekonomik olarak bu kadar güçlü olan bu devlet aynı zamanda yedikleri,içtikleri her zaman kültür kanıtı olarak dünyaya sunulmuştur.

Cinsel yaşam Osmanlı da her ne kadar gizli  ve bu güzel kültüre saygılı bir biçimde yaşansa da konu Osmanlı da olsa renkli bir cinsel yaşamın olduğunu araştırmalarımızdan anlayabiliriz.

 İlk önce Osmanlı'ya değindim çünkü konumuz padişah macunu.Bu macun Osmanlı'da en çok kullanılan kuvvet macunudur.Osmanlı'da kullanılıyordu eyvallah ama günümüzde de çok yaygın olarak kullanılmaktadır.

Nedir bu padişah macunu?

İçerisinde türlü çeşit baharatlarla hazırlanan ve diğer macunlarda olduğu gibi ana karışım maddesi bal olan bir kuvvet macunudur.

Bu macun,

1-Erkeklerde cinsel isteksizliğin önüne geçiyor.

2-Sertleşme sorunu olan erkeklerde işe yaradığı söyleniyor (erkeklerde ereksiyon sorunu lütfen detaylı bilgi için tıklayınız)

3-İçerisindeki karışımın bazı hastalıklara da iyi geldiği biliniyor

4-Güç ve kuvvet,enerji veriyor (Bu doğal bir sonuç.. içerisinde bal var,kişniş ve arı poleni var)

5-Bazı çocuk sahibi olamayan hastalar bu macunu düzenli kullandıktan sonra çocuk sahibi olduğunu söylüyorlar (tabi bu macunla ilgili bilimsel bir kanıt değil )

6-3 ya da 4 tatlı kaşığı her gün tüketilmesi öneriliyor.Tabi bu doğal bir macun.

7-Sperm kalitesi düşük ve sperm hareketliliği az olan kişilere çok faydalı olduğu biliniyor(Önemli not lütfen bu tarz sorunları yaşıyorsanız ilk önce doktorunuza başvurunuz.Bu tür macunları da takviye edici gıda olarak kullanınız.),

 8-İnsanlar Padişah Macununu doğal viagra olarak da tanımlıyor.

9-Bu macunun ayrıca iştah acıcı özelliği de var

10-Padişah macunu kalp ve tansiyon rahatsızlığı olmayan yaşlı bireylerde de rahatlıkla kullanılabilir.

 Bu macunu değilde üreticilerin ve kullanıcıların modern macun dediği
epimedyumlu macuna buradan göz atabilirsiniz.Ayrıca epimedyumlu macun
yorumları için tıklayın

Padişah macunu kullananların yorumları ise gayet olumlu.İnsanlar padişah macununun dinçlik verdiğini,kuvvet verdiğini söylüyorlar.Ayrıca sabah kalktığınızda üzerinizde ciddi bir halsizlik,yorgunluk var ise padişah macununun bu konuda da ciddi şekilde faydalı olduğunu söylüyorlar.

Ancak padişah macunu genelde cinsel güç amaçlı kullanılıyor.Özellikle sperm sayısını ve hareketliliğini artırdığı söyleniyor.Tabi bu tıbbi bir kanıt değil.Ancak yüzyıllardır Osmanlı'da kullanılan bu macunun,boşuna kullanılmadığına inanıyorum.

Padişah macunun içerisinde onlarca bitki bulunabiliyor.Bu bitkileri bulmak bir araya getirmek oldukça zor.Bu macunu kendiniz yapmanızı pek önermeyiz bu yüzden.Bu işin ustalarının yaptığı macunları satın almanız daha faydalı olabilir.Bu macunlardan aktarlarda ve internet üzerinden bol bol bulabilirsiniz.Ancak nereden aldığınıza tabi dikkat edin.Orjinal padişah macunu olmasına özen gösterin..

Bu macunu illa ben yapacağım diyorsanız enkadinca.com sitesinin tarifine bir bakalım:

Malzemelerimiz
1 kilo organik kestane balı
50 gram zencefil tozu
50 gram zerdeçal tozu
30 gram dövülmüş çörekotu
30 gram Ginseng tozu
30 gram toz tarçın
10 gram toz karabiber
20 adet dövülmüş fındık ya da tozu
20 gram arı poleni
20-25 adet çekirdekli kara üzüm (parçalanmış)

Yukarıda sayılanları geniş bir kapta hazırlamak için bekletin.İlk önce balımızı büyük kabın içerisine boşaltın.Daha sonra yukarıda olanları tek tek balın içerisine katarak iyice karıştırın.bazı sitelerde 5,10 dk diyor ancak bu karışımı çiğ köfte gibi düşünün siz iyice karıştırın en az 15,20 dk kadar.Tahta kaşık vs. çok da önemli değil.Ancak bekleteceğiniz kap mutlaka cam olsun.Yani cam kavanoz içerisinde saklayınız.Bu karışımı önerilere göre yaptıktan sonra hemen tüketmeyin en az 1 gün beklesin.Macun haline gelen karışımımızı güneş görmeyecek serin bir yerde saklayın.Not buzdolabına koymayın.

İhyacınız olsun olmasın günde 1 yemek kaşığı padişah macunu tüketmez size çok iyi gelecektir.

Bizim karışımı çok tutmamış olabilirsiniz.Bakın aşağıda Ahmet maranki abimizin padişah macunu tarifi var bence onu izlemenizde de fayda var.

 Kaynak: ENGUNCEL.NET (Bu yazı izinsiz kopyalanamaz.)

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile