Çok sorulan macun: Epimedyumlu macun

Baş ağrısı,mide ekşimesi,yüz de kızarma ve yanma gibi yan etki şikayetleri olan bu epimedyumlu macunu birçok kişi sorduğu gibi birçok kişi de hemen hemen hergün kullanıyor.

Çok sorulan macun dedim çünkü yan etkilerine rağmen hemen herkes bu macundan bulmaya,kullanmaya calısıyor.Tabi yan etkileri markadan markaya veya kişiden kişiye değişiyor.

Mesela bir ziyaretçimiz son günlerde popüler olan bir marka kullanmış ve hiçbir yan etkisini görmediği gibi etkiside mükkemmelmiş.

Epimedyumlu macunun tam olarak ne olduğunu buradan öğrenebilirsiniz.

Epimedyumlu macun özellikle Mersin ilimizde üretiliyor.Burada üretilen epimedyumlu macunlar tüm Türkiye'ye dağıtıldığı gibi Dünyadaki birçok ülkeye de da ihraç ediliyor.

 Bazı birkaç markanın bitkisel olan epimedyumlu macun içerisine kimyasal katıp sattıkları iddia ediliyor.İnternette bunun gibi haberlerle karşılabilirsiniz.

Ancak birkaç marka da bunun yakalanması tüm epimedyumlu macunların içerisinde katkı maddesi olduğu anlamına gelmez.Hatta işini o kadar temiz yapan epimedyumlu macun üreticileri var ki gerçekten diğer tüm cinsel güç artırıcı ürünleri unutuyorsunuz ve yalnızca o ürünü kullanıyorsunuz...

Burada önemli olan doğru markayı bulabilmek ve temiz ürünü alabilmek.

Bir de söyle bir şey var tabi.Aslında macunun içerisine kattıkları iddia edilen madde sildenafil.Bu sildenafil Viagranın etken maddesi.Yani hemen hemen her eczanede satılan,tüm dünya da satış rekorları kırmış bir madde.Yani yasaklı değil.Ama sorun şu, bitkisel diye sattığınız macunun içerisine ilaç katamazsın diyor yasa.İnternette bazı haberlerde yasaklı ürün diye geçebiliyor bazı markalar ama o markalar sadece teşhir edildi.Çünkü içerisinde ilaç etken maddesi var.

Bunu böyle kabul edip tüketen arkadaslarımız da var.Eczaneden ilaç alıp tüketeceğime bu şekilde macun alıp tüketirim diyenler..

Mesela bir yorumcu arkadasımız marka da vermiş ancak ben veremeyeceğim malesef söyle demiş;

" epımedyum macun kullandım. hafıf yan etkılerı oldu. yuz kızarması renklerde degışıklık hafıf barsak bozulması.. ama performans cok ıyı ıdı. bır arkadaşıma tavsıye ettım araştımıs themra ıcın saglık bakanlıgı satışına yasaklama getırdı dedı. ınceledım evet bır ıkı sene once boyle bır durum olmuş. ama hala pıyasada var. bu konuda bılgısı olan var mı? Sağlık bakanlıgının yasakladıgı bır urun nasıl olur da her yerde bulunuyor? Kıme guvenecegımı şaşırdım. Lutfen bılgı olan kımyager vs bılımsel olarak da tahlıl edebılen arkadaşlar varsa bır bılgı versınller rıca edıyorum."

 Çok sorulan bir macun oldu artık bu epimedyumlu macun..Bizde bitkisel ürünlerde ziyaretçilerimize elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağız.Sorularınızı yanıtlayacağız.

Siz yok ben epimedyumlu macun kullanmaktan vazgeçtim daha farklı ne önerileriniz var diyorsanız buradan sertleşmeye iyi gelen bitkiler makalemize bakabilirsiniz.

Ya da yine bilinen en iyi macun epimedyumlu macun diyorsanız buradan epimedyumlu macun yorumlarına bakabilirsiniz.

 Kısacası epimedium bitkisinden elde edilen bu epimedyumlu macun piyasa da satılan macunlar arasında en çok tercih edilen macun.

İçeriğinde onlarca faydalı bitki var.Bu bitkilerin ne olduğunu epimedyum içeriği makalemizden okuyabilirsiniz.Epimedium bitkisi nedir cevabını almak için ise buraya tıklayınız..

Son olarak cinsel sorun yaşamıyorsanız bu tarz ürünleri kullanmanızı pek de önermem..Fiziksel olmasa da mutlaka psikolojik bağımlılık yapacaktır.Tabi siz cinsel hayatınızı renklendirmek istiyorsanız ve bağımlısı olmayacağınıza kanaat getiriyorsanız ayda birkaç defa kullanımı sizi ve partnerizi son derece mutlu edecektir..

Tabi cinsel  sorunlarınız var ise  epimedyumlu macun ciddi etkili.Sertleşme olayına kullandıktan sonra göreceksiniz ve inanamayacaksınız.Aynı zamanda ilişki sonrasında da hala ereksiyon sağlamanız da ayrıca sizi mutlu edecek.Elbette geciktirici özelliği de var bu macunların.

 

Epimedyumlu macun hakkında çok sorulan sorulara cevap vermeye çalıştık.Sizin de sorularınız olabilir.Mutlaka yorum yaparak bize sorularınızı iletiniz.

 

KAYNAK : ENGUNCEL.NET

 

 

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Yorumlar   

-1 #5 batmanlı 23-01-2018 15:35
katılıyorum arkadaslar size macun hem çok iyi hem de innecioğlu personeli çok ilgili.bir problem oldugunda sizi oyalamıyorlar gerçek ne ise onu söylüyorlar.
Alıntı
-1 #4 arefturkey 23-01-2018 15:30
açıkcası innecioğlu yamuk yapmıyor bende yurtdısı için istemiştim 200 adet paralarını pesın göndermiştim kargo 1 gun geç geldi diye personelleri ayağa kalkmıştı öyle bir ilgileniyorlar ki.helal olsun adamlara.
Alıntı
0 #3 kanada 26-10-2017 23:34
donanım hbr kadınlar kulubu vs. oralarda da çok arastırdım.açıkcası orada da innecioğlu önren çok kişi var.yurtdısına tecrübeniz oldumu hiç oradan istesem şirket bi yamuk yaparmı?
Alıntı
-2 #2 lales 26-10-2017 23:30
white style sana katılıyorum.innecioğlu macun hem etkili hem de yan etki yapmıyor bazı macunlar yasaklandı cunku içeriklerinde kimyasal varmış
Alıntı
-1 #1 white style 26-10-2017 23:29
innecioğlu bu konuda işini temiz yapıyor.ürünleri yan etki yapmıyor.öneririm.
Alıntı