Cinsel güç artıran macunlar

Evet arkadaşlar meraba,önemli bir konumuzla yine beraberiz.Gerek kitaplardan,gerek lokman hekim ve doktorlardan gerek ise yurtdışı sitelerinden aldığımız bilgiler doğrtultusunda araştırmamızı tamamladık ve makalemizi sizlere sunuyoruz.

Cinsel güç artıran macunlar konumuzda kesinlikle doğal yani bitkisel macunları anlatmaya calışacağız.Elbette doktorunuz sizlere ilaç tavsiye ettiyse kullanmalısınız ancak ilaçlardan mümkün olduğu kadar uzak durmamızı sağlıyor bu macunlar.

Piyasa da özellikle internette ve aktarlar da çok miktarlarda macun yani bitkisel karışımlı cinsel güç artırıcı bulabilirsiniz.Ancak sağlığınıza mutlaka önem gösterin her satılanı almayın!

 Cinsel güç artıran macunlar ilk sıramıza aslında herkesin bildiği ve evinde de uygulayabileceği bir karışım var..

 *** Arı sütü,bal ve polen karışımı..İnanılmaz bir karışımdır.Eğer çok ciddi cinsel sorununuz yok ise bunlarla yapılacak iyi bir macun size çok iyi gelebilir.Cinsel gücünüzü artıtır ve size zindelik verir.Ayrıca bu karışım hücrelerinizi yeniliyor arkadaşlar.Üşenmeyin günde birkaç tatlı kaşığıda olsa bu macundan tüketin.Birkaç hafta sonra sizdeki değişime inanamayacaksınız..

Cinsel güç artıran macunlar ikinci sıramızda adını sıklıkla duyduğumuz ancak tam olarak ne olduğunu bilmediğimiz bir bitki daha var..Ginseng..

*** Bakın bir resmine bu bitki biraz da insan vucudunu andırıyor :)

*** Ginseng..Bu bitki en önemlisi cinsel organın kanlanmasını sağlıyor ve kan akışını hızlandırıyor.Eğer ki ereksiyon sorununuz mevcutsa mutlaka bu bitkinin karışımı olan bir macun kullanın.İnanın çok ciddi etkiler görürsünüz.Sadece cinsel sorunlarda değil insan vucuduna oldukça faydalı bir bitki.Erkeğin zinde kalmasını sağlıyor.Tabi sadece macun formunda değil kapsül,jel ve tablet şeklinde de satılabiliyor.Ancak satın aldığınız ürünün bitkisel olmasına dikkat edin.

 

 

 *** Fındık,ceviz,antep fıstığı ve bal karışımı macunlar..

Fındığın faydalarını şimdi anlatmakla bitiremeyiz.Yine başlıkta olan ceviz,antep fıstığı ki bir de en önemlisi olan bal..Hepimiz iyi biliriz ki özellikle Osmanlı kültüründe bu kuruyemişlerin ve balın önemi asla yadsınamaz.Osmanlıdan aldığımız bu kültür yıllardır ülkemizde de sürmektedir.Fındık,ceviz,antep fıstığı ve bal ile yapacağınız muhteşem bir karışım hem ereksiyon sorununuza hem de sperm eksikliği problemini gidermenize faydalı olacaktır.

Unutmayın aranızda evli olanlar var ise özellikle Anadoluda kalıp da evlenenleriniz,sizlere mutlaka gerdeğe girmeden bu tür bir karışımı olan macun yedirmişlerdir.

 

 *** Kişniş karışımlı ballı macun

Belki bu bitkiyi birçoğunuz duymamışsınız bile.Ama kişniş de bir mucize bitki.Kişniş cinsel bölgedeki enerjiyi dengeliyor arkadaşlar.Ayrıca balla karıştırılıp tüketildiğinde kan akışını hızlandırdığı için ereksiyona da son derece faydalı.Kişniş genelde tatlıların üzerine serpiştirilip tüketilen bir bitki.Denemenizi öneririm.

 *** Mesir Macunu

Belki yüzyıllardır kullanılan bu macun çok ünlüdür ve hatta Manisa yöremize ait olduğu için şenlikleri bile vardır bu macunun.

İçerisinde 41 çeşit baharat bulunduran mesir macunu halk arasında harem macunu,padişah macunu diye de bilinir.Bunun nedeni osmanlıda özellikle sarayın bu macundan çokca kullanmasıdır.

Aktarlarda,internette resmi satış sitelerinde bulabileceğiniz mesir macunu en ünl afrodizyak etkili macunlardandır.Bu macunu denemenizi öneririm.Bitkisel olanlarını tercih etmeniz dileği ile..

Aklınız karıştı ise bu konuyu en iyi macun konumuzda daha ayrıntılı işledik.En iyi cinsel macunlar konumuza bakmanızı öneririm.

 

 Aslında sayabileceğimiz onlarca macun karışımları mevcut.Ancak kafanız çok karışmasın.En bilinenleri yazmaya çalışıyoruz.Ve size tabi en faydalı olacakları..

Son olarak ülkemizde son 3,4 yıldır hızla yayılan epimedyumlu macunu söylemek isterim.

Bitkisel ve kaliteli olanını bulursanız kesinlikle ereksiyon sorunuzu ilaç kullanmadan çözebiliyor.

*** Epimedyumlu macun

Hem internette hem de aktarlarda bulabileceğiniz bu etkili macunu tükettikten yaklaşık 50 dk sonra kan dolaşımı hizlanıyor ve ciddi bir ereksiyon sağlıyorsunuz.Ayrıca ilişkiden sonra aynı cinsel gücü ve zindeliği kendinizde buluyorsunuz ve tekrar birlikte olmak istiyorsunuz.

Şu anda Dünyada ve ülkemizde en çok etkili olan macunların içerisinde yer alan epimedyumlu macun çinde yetişen epimedium bitkisinden elde ediliyor.Tabi bu macunun içerisinde sadece epimedium yok.Birçok karışımla elde edilen bu macun çok etkili bir afrodizyak.

Bu macunla ilgili çok makale yazdık.

Epimedyumlu macun içeriği hakkında bilgi için tıklayınız.

Epimedyumlu macun tam olarak nedir diye merak ediyorsanız buraya tıklayınız.

Epimedyumlu macun kullanıcı yorumları için buraya tıklayınız.

 

Evet arkadaşlar Cinsel güç artıran macunlar konumuzda umarım size faydalı olabilmişizdir.Ancak siz siz olun çok ciddi sorunlarınızın olduğunu düşünüyorsanız mutlaka bir hekime başvurun.Yukarıdaki karışımlar tedavi amaçlı kullanılmaz.

KAYNAK: ENGUNCEL.NET   izinsiz ve aktif bağlantı verilmeden kopyalanması yasaktır.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Yorumlar   

0 #4 arif kaya 09-01-2018 19:33
banada bi arkadaşım önermişti innecioğlu com sitesini aldım macunlarından epimedyumluydu ..kullandıktan sonra çekici bir kadının klibini izliyordum çok fazla tahrik oldum bir anda macun bana çok iyi gelmişti istek de artırıyor bu macun sertleşmeye zaten çözüm oluyor arkadaşlar bende önerebilirim.
Alıntı
0 #3 arif216 01-12-2017 20:53
bu innecioğlu macundan Allah razı olsun.bu utanılacak sorundan beni kurtardığı için.bu sorun anlatılmaz yaşanır.ama bu macunla bu derdide atlattık.Allah başka dert vermesin
Alıntı
0 #2 atamcan 01-12-2017 20:51
böyle mucizelere inanmayan ben şaşırtıcı bir şekilde öneriler üzerine innecioğlu macun aldım tabi sitelerinden.. :eek:
macunu kaşık yerine serçe parmağımla üzerinden bir miktar aldım ve yedim.yaklaşık 1 saat kadar sonra sağa sola gözüm düşmeye başladı.şok oldum.17 yasında hissettiklerimi hissettim.41 yasındayım çok ciddi bir ereksiyonun yanında cinsel istek de sağlıyor.yorumlarda bu yazılmamış ama bunu söylemek isterim.bende bu macunu öneririm.
Alıntı
0 #1 BAHTİYAR 20-10-2017 12:13
İnnecioğlu epimedyumlu macunu deneyin tahta gibin yapıyor :)
Alıntı