Epimedyumlu macun öyküsü

Evet son birkaç yıldır erkeklerin merak saldığı bu epimedyumlu macun hakkında gelen yoğun talepler üzerine bilgi vermeye çalışacağız.

Öncelikle epimedyumlu macun içerisinde kullanılan epimedium bitkisini ele alalım..Türkiye'de azgın teke otu olarak tanınsa da aslında epimedium bitkisi ile azgın teke otu arasında çok ciddi farklar vardır.Bu konuda ciddi görüş ayrılıkları da vardır.Bakın epimedium bitkisi görseli aşağıdaki gibidir;

 

Epimedium bitkisi genel olarak çin de yetişir.Aslında oradaki adı ise horny goat weed veya  yin yang huo diye bilinir.Çin sitelerine girin arama motorlarına yin yang huo diye aratın,epimedium bitkisinin ne kadar meşhur olduğu görürsünüz.

Bakın çok enteresan bir bilgi daha:

Çin de bu ot yüzyıllardır Sinir rahatsızlıkları,böbrek,zihinsel ve fiziksel yorgunluk,karaciğer hastalıkları,eklem ağrıları gibi rahatsızlıkların belirtilerini ortadan kaldırmaya yönelik kullanılan bir bitkidir epimedium!

Malesef ülkemizde epimedium genel olarak macunlarda kullanılan bir bitki olarak kaldı.Bir kişiye epimedyumlu macun kullanıyorum dediğinizde sadece cinsel amaçlı kullandığınızı hemen anlayacaktır.

Tabi bu biraz da doğru bir kullanım.Çünkü Çin'de de erektil disfonksiyonu ortadan kaldırma amaçlı kullanılıyor bu bitki.

Epimedyumlu Macun Türkiyedeki bitki uzmanları yani lokman hekimler tarafından uzun süredir cinsel sorunları ortadan kaldırmak,libidoyu geliştirmek ve erkeklerin hayatındaki cinsel hareketliliği artırmak için kullanmışlardır.

Ve bu epimedyumlu macun o kadar başarılı olmuştur ki son 2,3 yılda en çok kullanılan afrodizyak macunlardan biri olmuştur.Tabi bu macunların bitkisel olmalarına dikkat ediniz.Buraya tıklayarak kullanıcıların yaptıkları yorumlara ulaşın.

 Ayrıca epimedyumlu macun testeron hormonunda artış sağlıyor.Hatta dünya da testeron güçlendiricileri de dahil olmak üzere her türlü bitkisel takviye de bulunabiliyor.

 

EPİMEDYUMLU MACUNDAKİ MUCİZE

Gerekli gereksiz her türlü ilacı kullanmaya alışkın bir milletiz.Bu yüzden bu tür bitkisel karışımlara yönelmek çok daha doğru olacaktır.Epimedium bitki karışımlı macunları doğru yerden temin ederek gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.Çünkü içerisindeki epimedium bitkisi tüm dünya da kendini kanıtlamış özellikle Çin de hemen hemen her heryde bulabileceğiniz bir afrodizyak bitkidir.

Dünya da yapılan bir takım araştırmalar da ise (Zhen-Bao Zhang ve arkadaşlarının yaptığı çalışma) üreme organlarının durumunu iyileştirdiği ve dolaşımdaki testosteron düzeylerini arttırdığını bildirdi.

Tabi ki bu epimedyumlu macunu kullanırken dikkatli de olmak gerekiyor.Malesef her şeyin fazlası zarar.Özellikle kalp ve tansiyon rahatsızlıkları olan kişilerde kullanılması uygun bulunmuyor.Dozu fazla kaçıranlarda ise baş dönmesi,ağız kuruluğu,aşırı susama ve burun tıkanıklığına neden olabiliyor.Bakın ünlü medya kuruluşu habertürk bile epimedium bitkisi ile ilgili bir haber yayınlamış.İncelemek için tıklayın.

Cinsel disfonksiyon sorunundan kurtulmak için bunu mutlaka deneyin.Bu sorunlar malesef ülkemizde hiçbir zaman dile getirilmiyor.Bir hekime başvurulmuyor.Sorun giderek büyüyor ve artık psikolojik sorunlara bile neden olabiliyor.Bu bitkileri birkaç defa denemek size bir şey kaybettirmez.Elbette ciddi sorunlarınız var ise mutlaka bir hekime danışın.Eczanelerde satılan gerekli gereksiz tüm ilaçları alıp hemen kullanmayın..

Epimedyumlu macun nedir daha detaylı bilgiler için tıklayınız.

Epimedyumlu macun kullananlar için tıklayınız

 

KAYNAK: ENGUNCEL.NET (izinsiz kopyalanamaz.)

 

 

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile