Epimedyumlu macun içeriği nedir

Epimedyumlu macun içeriği nedir

Günümüzde birçok insanın ilaçların yerine kullandığı bu macun gerçekten ilaçlarını yerini alacak gibi gözüküyor.Özellikle 40 lı yaşların üzerinde inanılmaz bir sorun olan sertleşme(ereksiyon) problemi birçok insanımız canını sıkar vaziyette.

Bu sorundan dolayı birçok insanının evliiği neredeyse bitme konumuna geliyor.

Peki bu sorundan epimedyumlu macun kullanarak kurtulabilir mi bu mağdur insanlarımız..

Bu epimedyumlu macun gerçekten bitkisel midir?

Epimedyumlu macun içeriği nedir?

 Evet arkadaşlar deneyimlerimize göre bu sorulara cevap vermeye calışacağız.Bu konuda yaklaşık 10 yıldır deneyimim var çeşitli aktarlarda ve üretim yapan tesislerde çalıştım.

İlk önce başlıktan da anlaşılacağı gibi Epimedyumlu macun içeriği nedir sorusuna yanıt verelim.İçeriğine eğer ki katkı maddesi yok ise yani sildenafil,tadafil vb. tamamen bitkisel bir üründür.Bu terimler kafanızı karıştırmış olabilir buradan epimedyumlu macun yasaklandı sildenafil konulu yazımıza bakabilirsiniz.

İçeriğinde ise birçok karışım bulmak mevcuttur.

Bunlar;

 Orjinal epimedyum bitkisi- ,Lepidyum , Süzme Çiçek Balı, Keçiboynuzu Pekmezi, Dut Pekmezi, Keşiş Külahı, Çoban Çökerten, Ginseng, Tarçın,, Turnera, Çakşır Kökü, Keçiboynuzu, Zencefil, Isırganotu, Karanfil, Natural Base
Epimedyum bitkisi şu şekildedir:

 

Bir de epimedyum bitkisinin paket halinde şekli:

 

Birde internetten bulabileceğiniz karışımlı macun şeklinde olan resmi:

 En sondaki resim firmalar tarafından bitkisel karışım elde edilerek piyasaya sunulan macundur.Zaten insanlarda en çok bunu kullanmaktadır.Epimedyum bitkisini tek başına satın alıp kullanan insanlar çok azdır.İnsanların beğendikleri yöntem macun şeklinde olandır.

Epimedyumlu macun içeriği nedir

Şimdi az az içeriğinde bulunan bitkileri özetleyelim.

Epimedyum:Uzakdoğu'da yetişen bir bitki olan epimedyum, afrodizyak etkisi olduğuna inanıldığından iktidarsızlık, erken boşalma, orgazm olamama gibi pek çok cinsel sorunun tedavisinde kullanılmış olan bir şifalı bitkidir. Ülkemizde 'azgın teke otu' olarak da bilinir.

 Lepidyum: Maca kökü olarak da bilinir bu.Bitkidir.Maca kökü erkeklerde kısırlığı tedavi eder ve bu kanıtlanmıştır.Erkeklerde özellikle Maca takviyelerinin tüketimi testosteron ve progesteron gibi erkek cinsiyet hormonlarının seviyesini arttırır ve hormonal dengesizlikleri önler

Süzme Çiçek balı: Bunu pek fazla anlatmaya gerek yok sanırım.

Keçiboynuzu pekmezi: Cinsel gücün artmasını sağlayan keçiboynuzu pekmezi cinsel performansın artmasını sağlar ve sperm kalitesine olumlu katkıda bulunur.

Dut pekmezi: Astım ve bronşit hastalıklarında, soğuğa karşı vücut direncinin arttırılmasında kullanılır. Sporcular için enerji deposudur.

 Keşiş külahı: Keşişkülahı, kadıntuzluğugiller familyasının Epimedium cinsinden 60 ya da daha fazla tür içeren otsu çiçekli bitkilerin ortak adı. Bu cinsin bazı türleri Güney Çin'de endemikdir.

 Çoban Çökerten, Halk arasında çoban çökerten çayı içmenin vücut enerjisini ve dayanıklılığını arttırdığına, taş düşürmeye, idrar söktürmeye, erkeklerde testosteronu arttırmaya, damarlardaki kireçlenmeyi azaltmaya, damar sertliğini engellemeye, uykusuzluğa iyi geldiğine inanılır.  Tedavi amaçlı kullanımında mutlaka bir uzmana danışılmalıdır.

Ginseng Laboratuar ve hayvan deneylerinde prostat, mide, böbrek, karaciğer, kalınbağırsak, beyin ve akciğer kanserlerine karşı etkisinin olduğu tespit edilmiştir. Prostat kanseri oluşturulmuş hayvanlarda kanserin gelişmini engellemiştir

İçeriğinde birçok bitkiyi barından epimedyumlu macunun insana sadece faydası vardır.Bilinçsiz kullanma ya da fazla dozda kullanma insana fayda yerine zarar verir.Bu yüzden bu macunu doğru düzgün,kimyasal katkısız ve güvenilir internet sitelerinden alınız.Aşağıda yorum yaparak deneyimlerinizi kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.

Epimedyumlu macun nedir sorusuna yanıt ararsanız lütfen buradaki konuyu takip ediniz.

Sorularınız ve görüşleriniz için yorum bölümünü kullanınız.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Yorumlar   

0 #4 Mehmet 09-02-2018 20:03
Geciktirici etkisi var mı
Alıntı
0 #3 M 09-02-2018 20:02
Daha yeni kullanacam geçiştirme etkisi var mı acaba ;-)
Alıntı
0 #2 ahmet erdekli 10-01-2018 11:15
Ben aldım ancak içinde glukoz şurubu olduğu yazıyor ama siz burda belirtmemişsiniz kullanıp kullanmamak konusunda tereddütlüyüm.
Alıntı
0 #1 ahmetb 26-04-2017 13:23
çok iyi bişi.herkese tavsiye ederim.sadece burun tıkanıklığı yaptı bende.ancak etkisi çok kuvvetli.
Alıntı