Epimedyumlu macun nedir

İnsan hayatta en çok bu konudan muzdariptir..Özellikle erkekler için söylüyorum..Elbette kadınlarda da cinsel isteksizlik ayrı bir sorun.Ancak erkeklerde malesef ciddi sorunlara gebe olabiliyor bu olay..Bu olay nedir peki Ereksiyon..!

EN AŞAĞIDA EPİMEDYUMLU MACUN KULLANICI YORUMLARINA ULAŞABİLİRSİNİZ..

Bu sorun erkeklerin en büyük sorunları başında yer alıyor bence.Ereksiyon sorunu her yaşta başa geldiği gibi ileri yaşlardaki erkeklerde %85!Evet yanlış okumadınız yani her on erkekden yaklaşık 9'unun başında bu illet sorun var.

Ereksiyon yani sertleşme problemi gerek doktor tedavileri ile gerekse ilaçlarla giderilmeye çalışılıyor.Bu ilaçlardan en ünlüleri viagra,cialis gibi ilaçlar.Yalnız şöyle bir şey var ilaçlar normal hastalıklarda olduğu gibi tedavi amaçlı değil günü kurtarma amaçlı oluyor.Kısacası bu sorunun uzun süreli tedavisi hemen hemen imkansız gibi gözüküyor.Tabi sadece ülkemiz için konusmuyorum tüm dünya için bu geçici tedaviler geçerli.

Evet sertleşme ve bir takım konular ile ilgili bilgiler verdikten sonra asıl konumuza geçelim.Son günlerde özellikle Türkiye de ve Türk ülkelerinde birçok insanın bildiği ve bilmeyenlerin ise çoklukla internet araştırdığı bir mucize macun var..Bu macun halk dilinde Epimedyumlu Macun.. Epimedyumlu macun içeriği nedir konusuna buradan ulaşabilirsiniz.

Epimedyumlu macunun içeriğinde yüzyıllardır özellikle Çin'de kullanılan epimedium bitkisi bulunmakta.Bu bitki ülkemizde "keşil külahı" olarak da bilinmekte.Ama tabi tüm dünya da epimedium olarak bilinmekte.

Epimedium bitkisi Vikipedi de şöyle anlatılmakta:

"Keşişkülahı (Epimedium), kadıntuzluğugiller (Berberidaceae) familyasının Epimedium cinsinden 60 ya da daha fazla tür içeren otsu çiçekli bitkilerin ortak adı. Bu cinsin bazı türleri Güney Çin'de endemikdir. Bazıları Asya bazıları ise Avrupa'nın uzak yerlerine kadar yayılmıştır .[1]

Keşişkülahı türleri zorlu iklim koşullarına yaşayabilen çok yıllık bitkilerdir. Pek çok türü baharda açan örümcek gibi 4 taç yapraklı çiçeklere sahiptir. Pek çoğunun afrodizyak etkisi olduğuna inanıldığından azgın teke otu gibi adlarla adlandırılır.[2]"

Özgün içeriğe buradan ulaşabilirsiniz.

 Epimedyumlu macun yani epimedium bitkisi görseli şu şekildedir:

Özellikle ülkemizde osmanlı kültürü olarak ilaç kullanmak yerine macun kullanımı son derece yaygındır.Bu yaygınlık 2000 yıllara dayanır.Zaten epimedium çinde 5000 yıllık bir tarihi barındırmaktadır.Yaklaşık son 10 yıldır ise ilgili firmalar bu bitkiden elde ettikleri bir takım karısımlarla Epimedyumlu macun ürettiler.Ülkemizde bu epimedyumlu macun hem ticari açıdan hem de olumlu müşteri görüşleri açısından gerçekten çok tuttu.

Onlarca firma epimedyumlu macun üretmeye başladılar.

Epimedyumlu macun nedir sorusu herkesin aklında bir soru işareti bıraktı..Bu işi 8 yıldır yapan Epimedyumlu Macun firmasından içeriği ile ilgili birkaç bilgi edindik.

Piyasada satılan Epimedyumlu macunların içerisinde en fazla olumlu müşteri görüşü olan İnnecioğlu macun içeriği ise;

"%100 ORJİNAL EPİMEDYUM (Çinden ithal)Orjinal epimedyum bitkisi- ,Lepidyum , Süzme Çiçek Balı, Keçiboynuzu Pekmezi, Dut Pekmezi, Keşiş Külahı, Çoban Çökerten, Ginseng, Tarçın,, Turnera, Çakşır Kökü, Keçiboynuzu, Zencefil, Isırganotu, Karanfil, Natural Base"

içerikleri mevcut.İçeriklerin tamamı bitkisel ve insan sağlığına zararlı değil.

 Kalite diğer epimedyumlu macunlara göre hat safhada.Üretim ise pırıl pırıl tesislerde mevzuata uygun olarak yapılıyor.

Epimedyumlu macun nedir sorusuna sanırım en iyi cevapları yine kullanıcılar verecek.

Epimedyumlu macun çok ciddi bir cinsel uyarıcıdır.Epimedium'u zaten dünya tanıyor.Epimedyumlu macun aynı zamanda sperm sayısını artırarak gebe kalmayı kolaylaştıran bir macun olarak da düşünülebilir.

Epimedyumlu macun nedir?

Sertleşme sorununuz var ise yani ereksiyon,erken boşalma sorununuz var ise sperm kaliteniz düşük ise ve daha çok sorun yazılabilir..Epimedyumlu macun kesinlikle sizin işinize yarayacaktır.Ve bu macun bitkiseldir.Yan etkisi hemen hemen yok gibidir.

Bakın bir ziyaretçimizin yazdıkları;

"Evliyim 2,5 yıllık.Eşimle yaklaşık 6 yıldır tanışıyoruz.İkimizde aynı üniversiteden mezun olduk.Üniversitedeyken tanışmıştık..O beni çok seviyordu tutku ile.Hatta bir defasında ayrıldığımız için intihar bile etmeye kalktı..Ancak benim çocukluğumdan beri cinsel bir sorunum vardı.Hislerimde bir sorun yoktu bende erkeğim kadınlara karşı duygular besliyordum.Kesinlikle farklı şeylere yönelimim olmamıştı.Kadınlardan hoşlanıyordum ve onlarla birlikte olmak istiyordum.Ancak heycandan mı psikolojik mi bilmiyorum ama bir kadınla beraber olacağım zaman ciddi bir şekilde sertleşme sorunu yaşıyordum.Bu sorunu hiçbir zaman doktora gidip aşacağımı düşünmedim.Çünkü çekindim ve kendime de yakıştıramadım açıkcası.Çünkü sağlıklı 21 yaşında pırıl pırıl bir gençtim..Zaten toplasan birkaç kadınla birlikte olmuştum bu sorundan korktuğum için..Düşünsenize güzel bir kadınla berabersiniz öpüyorsunuz,sevişiyorsunuz,kokluyorsunuz ama penisinizde en ufak bir tepki yok!

 Bir sertleşme olmayınca karşınızdaki kadın da huylanmaya başlıyor..Oda düşünüyor..Kimbilir neler neler düşünüyor..Hiç unutmam bir üniversiteli bir kız arkadasım vardı beni resmen eve atmıştı..! Ama olmadı bendeki bir takım sorunlardan ötürü onunla birlikte olamamıştık..Ve kadın ertesi gün bana şunu dedi;Gay misin? !!!! Evet bu utanç dolu soru ile beraber kaldım yıllarca..Heleki evliliğimin ilk yılları tam bir rezaletti.Sertleşme sorunu yaşıyordum ciddi ciddi.Sevişme halinde sertleşme olmuyordu.Artık masturbasyon yaparak farklı şeyler hayal ederek bir türlü sertleşme yaşıyordum ve eşimle ancak o şekilde ilişkiye girebiliyordum..Eşimde anlamıştı bende ciddi bir sertleşme sorunu olduğunu ancak ikimizde birbirimize karşı bu sorunu ifade edemiyorduk..

HAYATIM BİR ARKADAŞIN ÖNERİSİ İLE DEĞİŞTİ.

 Gerçekten bu sorun çok kafaya takılacak bir olaydı.Bir gün yakın bir arkadasım internette gezinirken bir macun bulduğunu söyledi.Tabi benim yaşadıklarımdan haberi yoktu.Bu macunu o kadar anlattı ki bende merak ettim baktım internetten.Herkes innecioğlu macun diye bir şey öneriyordu.Girdim ilgili satıcı ile konuştum sipariş verdim.Yanılmıyorsam 240 gr cam kavanozda bir macun geldi.Tadı karışık...Nasıl anlatayım bal ile zencefili karıştırın üstüne tarçın vb şeyleri ekleyin öyle bir şey..Ancak bu karışımlardan ziyade içinde bambaşka şeyler olacak ki 1 çay kaşığı tükettikten sonra bende yavas yavas kıpırdanmalar oldu.

Çok uzun zamandan sonra böyle duygular hissettim.İlk defa böyle ereksiyon olmuştum yaşım 27...Ufak bir tahrikte bile hemen sertleşme oluyordu..Eşime söylememiştim innecioğlu macun kullandığımı.Sonra eşimle birlikte olduk.Hiç yapmadığımız pozisyonlarda bile inanılmaz iyiydim..O bu duruma çok şaşırmıştı aslında ama çaktırmıyordu..Muhtelemen ilaç kullandığımı düşündü..Ama hayır epimedyumlu macun benim hayatımı kurtarmıştı..O konuda yıllarca boynu bükük gezen ben o kadar iyiydim ki hele ki performansta.İlaç kullanmaktan nefret eden ya da bu durumu o kadar önemsemeyen ben için bu küçük kavanoz macun beni bir numara yapmıştı..!İnanın olağanüstü bir şeydi..İlaçlara o kadar para verip mide sorunları,baş ağrısı ile uğraşmaktansa bu mucize macunu kullanmanızı şiddetle öneririm..Hayatınızın en büyük sorunlarından biri olan bu lanet sorunu bu kadar kolay bir yolla halledin!..Ama bu macunu kullandıktan sonra hovardalığı da çıkmanız muhtemel..Yıllardır sertleşme sorunu yaşayan ben bu korkudan dolayı hovardalık bile yapamıyordum..Ama epimedyumlu macundan sonra bu durum biraz değişti.Hepinize saygılar.Bu sorundan kurtulmanız dileği ile.."

 

 Evet değerli enguncel ziyaretçileri yukarıda yazılanlara bakıldığında sanırım epimedyumlu macun nedir az çok anlamışızdır.

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Yorumlar   

0 #21 rakipsiz 25-07-2017 18:35
bende innecioğlu kendi sitesinden aldım innecioglu com çok memnun kaldım..ayrıca karsındaki insanlarda adam..her şeyle ilgileniyorlar sadece kargo biraz gecikti..ama ürün 10 numara..Türkiye de bu ürünlerin olması gurur verici.
Alıntı
0 #20 kibar feyzo 25-07-2017 18:32
mehmet emin kardeş katılıyorum abi..malesef ülkemizde iyi olan herşey taklit ediliyor..kesinlikle kendi resmi sitelerinden almak lazım innecioğlu macunu..zaten satan tek resmi siteleri var.
Alıntı
0 #19 MEHMET EMİN 25-07-2017 18:30
Evet..innecioğlu macun eyvallah..ancak sakın aktara sorup da size başka macun kakalamasına izin vermeyin..gidin adamların innecioğlu sitesi var ordan alın.orjinali orda satılıyor adamlar zaten bunu dile getirmişler satışımız sadece internetten diye..ilgili ürün ciddi ciddi mükkemmel..
doğru yerden alın!
Alıntı
0 #18 nuhbey 01-07-2017 12:04
Themra epımedyum macun kullandım. hafıf yan etkılerı oldu. yuz kızarması renklerde degışıklık hafıf barsak bozulması.. ama performans cok ıyı ıdı. bır arkadaşıma tavsıye ettım araştımıs themra ıcın saglık bakanlıgı satışına yasaklama getırdı dedı. ınceledım evet bır ıkı sene once boyle bır durum olmuş. ama hala pıyasada var. bu konuda bılgısı olan var mı? Sağlık bakanlıgının yasakladıgı bır urun nasıl olur da her yerde bulunuyor? Kıme guvenecegımı şaşırdım. Lutfen bılgı olan kımyager vs bılımsel olarak da tahlıl edebılen arkadaşlar varsa bır bılgı versınller rıca edıyorum.
Alıntı
0 #17 durmus 15-06-2017 10:41
Alıntılandı pekiyi:
bu yurtdışında da almanya da innecioğlu muhabbeti ordaki arkadasım bana innecioğlu macun gönder dedi. :lol: çok komik yakında biz dışarıya kaldırıcı ihrac edecez galiba


daha ne istiyon pekiyi arkadasım ihrac etsek daha ne..Türkiye dede innecioğlu gibi ne ürünler var..ama tanıtamadığımız güvenmediğimiz için dünya markası olamıyorlar..önce biz güvenmeliyiz.Almanya ne ki.
Alıntı
+1 #16 pekiyi 15-06-2017 10:39
bu yurtdışında da almanya da innecioğlu muhabbeti ordaki arkadasım bana innecioğlu macun gönder dedi. :lol: çok komik yakında biz dışarıya kaldırıcı ihrac edecez galiba
Alıntı
0 #15 gaffur 15-06-2017 10:36
en iyisi gerçekten innecioğlu.bildiğim kadarı ile diğer macunlardaki gibi kimyasal da yok içinde.zaten yan etki yapmadığından belli.
Alıntı
0 #14 dogrucu 16-05-2017 13:31
arkadaslar sakın aldanmayın.benim düştüğüm hataya düşmeyin.innecioğlu sitesinden alın..diğer tarafta satılanlar şansınız iyiyse iyi çıkıyor şansınızı zorlamayın...innecioğlunun hem etkisi çok iyi hemde yan etkisi yok..!benim düştüüüğüm htaya düşmeyin.o aktara da hakkımı helal etmiyorum!
Alıntı
-1 #13 harmoni 16-05-2017 13:29
themra dan aldım çok kaliteli ürün.çok saolsunlar yardımcı oldular.ben çok memnun kaldım.
Alıntı
0 #12 kasabalı 16-05-2017 13:27
Alıntılandı ZARİFOGLAN:
innecioğlundan aldım..eyvellah ürün anlatılanlardan da daha fazla etkili ama kargo geç geldi 5 gun bekledim!bu bir sorun arkadaslar.


daha ne istiyosun ürün iyiyse..ürün kayseriden geliyor bende aldım bana 1 günde geldi.sen Türkiyenin bir ucunda yaşıyorsan adamlar ne yapsın ucakla mı göndersin
Alıntı
-1 #11 ZARİFOGLAN 16-05-2017 13:24
innecioğlundan aldım..eyvellah ürün anlatılanlardan da daha fazla etkili ama kargo geç geldi 5 gun bekledim!bu bir sorun arkadaslar.
Alıntı
+15 #10 aşkın trker 03-05-2017 11:12
Alıntılandı cahit:
arkadaşlar bu macundan bende almak istiyorum en iyisi hangisi tavsiyeleriniz

kesinlikle innecioğlunu kullanmanı öneririm.yalnız aktardakiler sanırım sahte adamlar zaten bas bas bağırıyor sadece innecioğlu.com daki orjinal ürün diye.ordan almayı dene.
Alıntı
0 #9 cahit 01-05-2017 19:48
arkadaşlar bu macundan bende almak istiyorum en iyisi hangisi tavsiyeleriniz
Alıntı
-1 #8 Bilal 30-04-2017 13:14
Epimedyumlu macun bende kullandım dogru kullanımda cok faydası var herkese tavsiye ederim önemli olan dogru macunu bulmak
Alıntı
+2 #7 Bilal 30-04-2017 11:01
Bende arkadaş tavsiyesiyle aldım innecioglu macun gercekten cok etkili
Alıntı
+9 #6 ahmet 29-04-2017 12:11
Alıntılandı aşkın trker:
burada orjinali alın kullanın denmiş nasıl ayırt edeceğiz piyasada bir sürü macun var ucuz olması ayırt edici mi lütfen fikir verinArkadasım kullananların %90ı innecioğlu macun öneriyor araştır.bende aynı şekilde.hem yan etkisi yok gibi birşey hemde çok etkili.denemenizi öneririm..yalnız aktarlarda satılanlar sahte.sadece internet sitelerindeki orjinal.
Alıntı
+5 #5 aşkın trker 27-04-2017 10:48
burada orjinali alın kullanın denmiş nasıl ayırt edeceğiz piyasada bir sürü macun var ucuz olması ayırt edici mi lütfen fikir verin
Alıntı
+1 #4 birisi 27-04-2017 10:43
Dogru kullanilmazsa yarar yerine zarar olur bu macun hergun sadece 1 cay kasigi yemeniz lazim etkili oldugu icin fazlasi zarara donusuyo bilginiz olsun
Alıntı
0 #3 emreun 27-04-2017 10:41
Alıntılandı kemal tok:
epimedmuym macun aldım kullandım yalnız çok şiddetli yüz yanması yaptı.içerisinde bir madde kullanılıyor dendi ve kullnmayı bıraktım bu madde hakkında bilgi verirminisz teşkküler.


bazı macunların içerisinde sidenafil diye bir madde var o da şu anlama geliyor içerisinde viagra var..yasak bir madde değil ancak baş ağrısı mide ekşimesi fln yapabiliyor bende themra kullandım bende de yan etkileri oldu
Alıntı
0 #2 kemal tok 27-04-2017 10:37
epimedmuym macun aldım kullandım yalnız çok şiddetli yüz yanması yaptı.içerisinde bir madde kullanılıyor dendi ve kullnmayı bıraktım bu madde hakkında bilgi verirminisz teşkküler.
Alıntı
-1 #1 GLOBAL TİCARET 26-04-2017 12:35
bende innecioğlu kullanmıştım memnunde kalmıştık yalnız sadece net üzerinden satmalarını doğru bulmuyorum
Alıntı