Arnavut kremi nedir,yorumları

Son günlerde özellikle kadınlar arasında konuşulan o krem..Mucize krem diyor kadınlar buna..Evet bu arnavut kremi..

İnternette bu efsane kulaktan kulağa yayılıyor..Peki bu krem gerçekten anlatılanlar gibi mi yoksa yine bir şehir efsanesi mi?

Evet yukarıda arnavut kreminin faydalı olduğu bir kadın resmi görüyorsunuz.Zaten bu resimde arnavut kreminin ne işe yaradığını açıkca görebiliyorsunuz.Bu krem cildi beyazlatıyor ve çeşitli sivilce,siyah nokta vb şeylerden arındırıyor..

Peki arnavut kremi nedir?

Aslında halk arasında yaygın olarak aklık kremi olarak bilinir bu krem.Ama ticaret işin içerisine girince ve arnavutların bu bembeyaz tenleri de bu işe renk katınca adı artık arnavut kremi olarak biliniyor..

Arnavut kremi ile ilgili yüzlerce soru alıyoruz kadınlardan hatta erkeklerden bile geliyor.

Kremin asıl kullanım amacı yüz beyazlatmak.Zaten halk arasında da böyle biliniyor.

** Arnavut kremi yüz beyazlatır..Gerçekten denendi görüldü.

** Arnavut kremi çil lekeleri tedavisinde oldukça başarılı olduğu söyleniyor..

**Bu krem yüzünüzde oluşan benlerin 15 de biri kadar olan küçüçük noktaları yok etme de işe yarıyor.

**Arnavut kremi özellikle yüz de oluşan siyah noktaları temizleme de işe yarıyor.

**Hemen hemen tüm kadınların kabusu olan kahverengi lekelerin temizlenmesinde etkili bir rol oynuyor

**Başka bir özelliği ise kadınların yüzlerinde özellikle beyaz ve hafif dolgunluk veren bir şey içermesi.Yani Arnavut kremi bazı kadınlarda silikon özelliği yaparak yüzü dolgunlaştırarak beyazlatabiliyor.Yüzü çökmüş,esmerimsi ve lekeli bir yüzü hafif de dolgun göstererek beyazlatabiliyor.

 

Arnavut kreminin Gerçekten işe yaradığına inanıyorum.

Ünlüler,fotomodeller,60 yasına gelmiş ünlü kadınlar nasıl olurda pürüssüz,harika,bembeyaz bir yüze sahip oluyor sanıyorsunuz?

Mutlaka parası çok olan gidip silikon,estetik vb. şeyler yaptırıyordur.Bundan şüphemiz yok.Ancak 65 yasına gelmiş bir ünlü nasıl olurda 25 yasındaki bir kadının cildi gibi bir şeye sahip olabiliyor?

İşte onlarda sizler gibi çok araştırıyorlar,olmayanı bile bulmaya çalışıyorlar ve kendilerine iyi bakıyorlar.

Mesela bir çok forumda okuduğum kadarı ile Candan Erçetin bile arnavut kremi kullanıyor deniliyor.

Çok pahalı olmasa bile arnavut kreminin işe yaradığına inanıyorum çünkü çevremde çok arnavut kızı var.İnanın yüzleri tertemiz,pürüssüz ve bembeyaz..

 

Resimdeki kız genç olabilir,ama o bir arnavut kızı.Yüzünün bembeyaz ve pürüssüz olduğunu farkettiniz mi?Ne kadar güzel olduğunu keşfettiniz mi?Onun arnavut kremi kullandığını duydunuz mu?

 Aslında arnavutlar bu formülü yüzyıllardır kullanmaktadır.Bizim ise yeni yeni haberimiz oluyor.Bakın dünyanın bilim de en ileri teknolojisini kullanan japonlar şunu iddia ediyor; "Japonların yapmış olduğu bir araştırma sonrasında cilt lekeleri üzerinde %40 etkili bitkisel arbutin ortaya çıktı."

Evet arnavut kremi nedir?İçerisinde neler vardır..İşte bu bitkisel madde var arbutin.

Bu bitkisel madde "Cildin vazgeçilmez fonksiyonlarının optimum gelişimi için enerjinin (ATP) arttırılmasını destekler ve hücreler arası iletişim ağının doğru olarak yeniden kurulmasına yardımcı olur. Cilt lekelerinin gözle görülür şekilde azalmasında en önemli etkendir."

Peki ya arnavut kremi nasıl kullanacağım ya da kimler kullanamaz?

Önemle şunu belirtmeliyim ki doğuştan lekeleri olan ya da beni olan insanlarda işe yaramadığı biliniyor.Arnavut kremi ciltte sonradan oluşan leke,siyah nokta vb. sorunlarda işe yarıyor.

Arnavut kremini her yaşta insan kullanabilir.Ancak doktoru tarafından özel bir yasaklama getirilen kişilerde ya da kemoterapi gören kişilerde kullanılması doğru bulunmaz.Birde arnavut kremi alırken içerisinde civa katkısı olmayanından alın.Arnavut yani aklık kremi tüm ciltler için kullanılabilir.

 Ne kadar sürede etkisini gösteriyor,ne zamana kadar kullanmalıyım?

 Arnavut kremini kullanmaya başladıktan sonra bile hemen etkisini göstermeye başlar.Yüzünüzdeki beyazlamayı ertesi gün dahi görebilirsiniz.Tabi bu tüm insanlar için geçerli olmayabilir de.Ancak genel olarak 1 aya yakın kullanımlarda en iyi etkisini göstererek yüzünüzdeki tonu çok ciddi şekilde açıyor,lekeleri kaybetmeye başlıyor,kahverengi siyah noktalardan arındırıyor.Hatta 3 aya kullanımlarda yüzü dört ton daha açtığı bazı markalarca iddia ediliyor.Arnavut kremi ile temizlenen yüzlerde tekrardan kararma,leke vb sorunlar yaşanmıyor.

Arnavut kremi kullananların yorumları

Bazı kullanıcılarımızdan gelen yorumları yayınlamak istiyorum..Sizde aşağıda yorumlarınızı bize iletebilirsiniz.

"Çok doğru bir açıklama, Özge nin uyarısını dikkate almanı öneririm. Anneannem anlatırdı, onların genç kızlığında aklık kullanmak pek modaymış ve gerçekten de işe yarıyormuş"

"kullananların birçoğu önerdiği için bende şuan kullanıyorum.3 gün oldu farklılıklar da yavas yavas basladı.."

"Pahalı bir krem değil,cilde de zarar vermiyor.2 yıldır kullanıyorum faydasını cok gördüm.Yüzümdeki değişim inanılmazdı."

 

 

 

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Yorumlar   

0 #9 GZME 11-01-2018 19:03
innecioglu bitkisel işini iyi beceriyor saolsunlar.ürünleri çok iyi.
Alıntı
0 #8 elif88 06-12-2017 12:11
innecioğlu sitesinden biorex marka var onu alın hem civa yok hemde kaliteli bişey.2 haftada ciddi farklar olabiliyor
Alıntı
0 #7 elitessse 09-10-2017 15:27
arkadaslar bıkaç hafta kullanıp işe yaramazsa kaldırıp atmayın
bende yasadım sizin yasadıklarınızı 1 ayda çok ciddi sonuçlar veriyor o kadarcık paraya fazlası ile helal olsun
Alıntı
0 #6 mersinlikız 09-10-2017 15:24
kadınlarda gerçekten çok işe yarıyor bu innecioğlu arnavut kremi siyah noktaların rezalet duruma ulaştığı dönemde kullanmıştım ve çok memnun kalmıştım..yüzü de gerçekten aklaştırıyor arkadaslar.
Alıntı
0 #5 gaye 09-10-2017 15:23
Bu kiremi benim cildim kuruydu ve zamanla siyahlasti önceden de esmerdim ve lekeler ve koyu bir cildin vardı ama innecioğlu sitesinden aldığım biorex orjinal arnabvut kremi ile cildim temizlendi benden de on numara.
Alıntı
0 #4 zenes 09-10-2017 15:20
:roll: gerçekten arnavutların bu kadar beyaz olduğu kadar varmış..güzel bir krem..nemlendiricii gibi
Alıntı
-1 #3 yavuz and derya 09-10-2017 15:18
Merhaba ben aklik kremi istiyorum ama arnavutmusunuz kendinizmi yapiyosunuz fiyati ne kadar acaba birde en etkilisi innecioğlu nda satılanmıdır diğer forumlaqrda da onu öneriyorlar??
Alıntı
0 #2 zeliha 09-10-2017 15:16
arkadaşlar yeni kullanıyorum bu kremi ilk etkilerini görmeye başladım cildimde bir aydınlık oluştu.siyah noktalardan çok çeken biri olarak kesinlike innecioğlu arnavut kremini tavsiye ederim!
Alıntı
0 #1 canay 09-10-2017 15:15
kremi innecioglu sitesinden görüp aldım deneyip yorumlarımı bildirecem kutu ve ilk bakışta gayet hijjenik. yararlarını zararını mutlaka paylaşacam
Alıntı